Silverboard - przenośne nośniki reklamowe

Bez dobrej i przemyślanej strategii marketingowej trudno wybić się na rynku. Konkurencja w każdej branży jest ogromna i jeśli chcemy wyróżnić się na jej tle, to musimy sięgnąć po najskuteczniejsze metody.
Jedną z nich jest reklama outdoor,
zwana również OOH (ang. Out Of Home).

OOH w praktyce, czyli nośnik SILVERBOARD

Przenośne nośniki reklamowe montowane na zewnątrz np. na ścianach czy ogrodzeniach budynków, to najstarsza i prawdopodobnie najbardziej efektywna forma promocji. Dlaczego akurat tego rodzaju banery odznaczają się taką skutecznością? Odpowiedź jest prosta - bo można je umieścić w miejscu, w którym będą miały największą siłę oddziaływania.

Przenośny nośnik SILVERBOARD

o wymiarach 300cmx125cm, to prawdziwa rewolucja na rynku outdoor, gdyż można go z łatwością dopasować do potrzeb klienta. Dedykowane kampanie mają największą siłę oddziaływania, a jeśli zostaną one umieszczone tam, gdzie najczęściej przebywa grupa docelowa, to przekaz szybciej trafi do konsumenta i będzie przez niego lepiej zapamiętany. Dodatkową zaletą kampanii outdoorowej są jej stosunkowo niskie koszty, gwarantujące jednocześnie wysoki zwrot z poniesionej inwestycji.

Tablice reklamowe SILVERBOARD

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nasz nośnik? Powodów jest wiele. Posiadamy kilkanaście tysięcy sprawdzonych miejsc reklamowych na terenie Polski. SILVERBOARD umożliwia zatem dotarcie do różnych grup docelowych, będących poza zasięgiem tradycyjnych kanałów komunikacji. Nasze tablice mogą być montowane w dowolnym miejscu, a po zakończonej kampanii z łatwością zdemontowane. Nie zostają więc puste, nieestetyczne ramy tak jak w przypadku tradycyjnych billboardów outdoorowych. Ze względu na wysoką jakość wydruku, na winylu, jest to idealny nośnik zarówno do kampanii krótkoterminowych, jak również dłuższych ekspozycji.